Zdroje a inspirace

Tato sekce byla vytvořena s úmyslem umožnit rychlý přístup ke všem níže uvedeným typům informací, kontaktům a zdrojům inspirace. Na jednom místě jsou zde přehledně shromážděny a tematicky členěny rozšiřující informace, které se uvnitř portálu váží vždy ke konkrétní kapitole.

Pokud hledáte pracovní listy přímo do vyučovacích hodin běžných předmětů, najdete je v jednotlivých oblastech vzdělávání: matematika, český jazyk a literatura, člověk a jeho svět, člověk a příroda, člověk a společnost. Hledáte-li materiály na výuku češtiny jako druhého jazyka, najdete je v části Výuka ČJCJ (materiály, tipy...).

CHYBÍ VÁM TU KONTAKT NA VAŠI ORGANIZACI? NAPIŠTE NÁM!

Logo občanského sdružení META.

Tento portál byl vytvořen společností META za finanční podpory Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy ČR, Evropského fondu pro integraci státních příslušníků třetích zemí a Ministerstva vnitra ČR.

Logo Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy ČR, Evropského fondu pro integraci státních příslušníků třetích zemí a Ministerstva vnitra ČR.

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /mnt/data/accounts/m/metaops/data/www/inkluzivniskola.cz/includes/common.inc:2780) in /mnt/data/accounts/m/metaops/data/www/inkluzivniskola.cz/includes/bootstrap.inc on line 1486

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /mnt/data/accounts/m/metaops/data/www/inkluzivniskola.cz/includes/common.inc:2780) in /mnt/data/accounts/m/metaops/data/www/inkluzivniskola.cz/includes/bootstrap.inc on line 1490
Chyba | Inkluzivní škola

Chyba

Chybová zpráva

Nepodařilo se odeslat e-mail. Pokud problém trvá, kontaktujte administrátora webu.
Na stránce došlo k neočekávané chybě. Zkuste to později.