META, o.p.s. každoročně pořádá různé akce určené pro zájemce o problematiku začleňování dětí a žáků s odlišným mateřským jazykem. Na konferencích, kulatých stolech či odborných panelech se můžete dozvědět aktuální informace z oboru, diskutovat a získat tak cenné kontakty a inspiraci pro další činnost. Seznam plánovaných akcí je průběžně aktualizován.

Přijďte s námi sdílet, objevujte nové možnosti a zažijte jedinečnou atmosféru piknikování plnou inspirace!

Kdy: 21. 3. 2024 14:00 –18:00
Kde: Žižkostel, Náměstí Barikád, 1520/1130 00 Praha 3
Cena: zdarma

První sdílecí platforma věnovaná výhradně tématům a potřebám speciálně pedagogických center v práci s vícejazyčnými žáky. Dozvíte se na něm základní kroky, které lze udělat pro usnadnění komunikace s rodiči, získáte představu o využitelných nástrojích při práci s dětmi s jazykovou bariérou a posdílíme i zkušenosti z praxe.

Kdy: 16. dubna, 16:00–18:00 hodin
Kde: online na platformě Zoom (registrovaným pošleme odkaz na připojení)
Cena: zdarma

Online sdílecí platforma pro vedení základních škol.

Kdy: 19. března 2024, 16:00–18:00 hodin
Kde: online na platformě Zoom (registrovaným pošleme odkaz na připojení)
Cena: zdarma

Připojte se k nám na online setkání, které se zaměří na klíčové aspekty související se sehnáním, zaměstnáním a úspěšným začleněním asistentů pedagoga do týmu mateřské školy.

Kdy: 8. dubna 2024, 15–17 hodin
Kde: on-line, platforma ZOOM
Cena: zdarma

Pracujete jako asistentka/asistent pedagoga (AP) a připravujete se na výuku češtiny jako druhého jazyka (ČDJ) vícejazyčných dětí a žáků v MŠ nebo ZŠ? Máte pocit, že jste využili už všechny učebnice a pracovní listy, které máte k dispozici? Přijďte na další metodické a sdílecí setkání pro AP do METY a načerpejte nové poznatky a inspiraci pro vaši práci!

Kdy: 26. března 2024, 15.30 - 17.30
Kde: META, o. p. s., Žerotínova 35, Praha 3