Informační letáky

Připravili jsme pro Vás letáky, které přinášejí informace o tématech, se kterými se ve spojitosti se vzděláváním žáků s odlišným mateřským jazykem (OMJ) můžete setkat. Letáky jsou určené pro ředitele mateřských, základních i středních škol, pro učitele a výchovné poradce na ZŠ a SŠ i pro pracovníky pedagogicko-psychologických poraden. Letáky přinášejí základní informace k daným tématům včetně kontaktů na další podporu. Letáky budeme postupně doplňovat, pokud byste některé téma postrádali a potřebovali poradit, neváhejte se na nás obrátit se svými dotazy.

Pokud byste rádi dostávali informační letáky jednou měsíčně do svého emailu, prosíme, vyplňte tento formulář. Děkujeme!

Letáky pro:

Vertical Tabs