Semináře pro pedagogy

Máte ve třídě dítě, které dostatečně nerozumí vyučovacímu jazyku, a chcete ho umět podpořit, aby ve škole neselhávalo?
Zajímá Vás, co říká legislativa o vzdělávání žáků s odlišným mateřským jazykem (OMJ) či žáků cizinců?
Učíte češtinu jako druhý jazyk, ale nevíte, jak na to?
Chcete se setkat s dalšími učiteli, kteří čelí stejným výzvám jako Vy?

META, o.p.s. nabízí pedagogům ze všech stupňů škol semináře akreditované MŠMT.
Aktuální otevřené semináře jsou realizovány v rámci projektů zdarma.

Na našich seminářích získáte důležité informace a inspiraci, vyzkoušíte si některé vyučovací metody a aktivity, zažijete nové situace, poznáte kolegy, kteří jsou v tom s Vámi, a přijdete na to, že vzdělávat děti a žáky s odlišným mateřským jazykem jde a má to smysl. Nabídku aktuálních otevřených seminářů najdete na stránkách META.

Nenašli jste žádný termín semináře, který by Vám vyhovoval? Chcete uspořádat seminář pro větší skupinu pedagogů? Akreditované semináře nabízíme také přímo do Vaší školy na objednávku. Bližší informace k seminářům na objednávku včetně ceníku naleznete na stránkách META.

publikováno: 27. 08. 2018

Logo Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy ČR, Evropského fondu pro integraci státních příslušníků třetích zemí a Ministerstva vnitra ČR.