Semináře pro pedagogy

Máte ve třídě dítě, které dostatečně nerozumí vyučovacímu jazyku, a chcete ho umět podpořit, aby ve škole neselhávalo?
Zajímá Vás, co říká legislativa o vzdělávání žáků s odlišným mateřským jazykem (OMJ) či žáků cizinců?
Učíte češtinu jako druhý jazyk, ale nevíte, jak na to?
Chcete se setkat s dalšími učiteli, kteří čelí stejným výzvám jako Vy?

META, o.p.s. nabízí pedagogům ze všech stupňů škol semináře akreditované MŠMT.
Aktuální otevřené semináře jsou realizovány v rámci projektů zdarma.

Na našich seminářích získáte důležité informace a inspiraci, vyzkoušíte si některé vyučovací metody a aktivity, zažijete nové situace, poznáte kolegy, kteří jsou v tom s Vámi, a přijdete na to, že vzdělávat děti a žáky s odlišným mateřským jazykem jde a má to smysl.

Klikněte a podívejte se na nabídku aktuálních otevřených seminářů na stránkách META, o.p.s..

Pokud nenajdete vyhovující termín semináře a chcete uspořádat seminář pro větší skupinu pedagogů. Nabízíme akreditované semináře přímo do Vaší školy na objednávku. Bližší informace k seminářům na objednávku včetně ceníku naleznete na stránkách META.

publikováno: 27. 08. 2018

Logo Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy ČR, Evropského fondu pro integraci státních příslušníků třetích zemí a Ministerstva vnitra ČR.