FAQ - často kladené dotazy ke vzdělávání žáků s OMJ

Jak zapojit žáka s odlišným mateřským jazykem (OMJ) do výuky a kolektivu? Na jakou podporu mají tito žáci ze zákona nárok? Kde najít materiály pro výuky žáků s OMJ?

Na stránkách META, o.p.s. jsme pro Vás připravili odpovědi na dotazy, které nám učitelé často kladou:

FAQ - Často kladené dotazy

Často kladené dotazy průběžně aktualizujeme a doplňujeme.

Nenašli jste odpověď na svou otázku? Kontaktujte naše kolegyně poskytující metodickou podporu.

publikováno: 09. 08. 2018

Logo občanského sdružení META.

Tento portál byl vytvořen společností META za finanční podpory Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy ČR, Evropského fondu pro integraci státních příslušníků třetích zemí a Ministerstva vnitra ČR.

Logo Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy ČR, Evropského fondu pro integraci státních příslušníků třetích zemí a Ministerstva vnitra ČR.

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /mnt/data/accounts/m/metaops/data/www/inkluzivniskola.cz/includes/common.inc:2780) in /mnt/data/accounts/m/metaops/data/www/inkluzivniskola.cz/includes/bootstrap.inc on line 1486

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /mnt/data/accounts/m/metaops/data/www/inkluzivniskola.cz/includes/common.inc:2780) in /mnt/data/accounts/m/metaops/data/www/inkluzivniskola.cz/includes/bootstrap.inc on line 1490
Chyba | Inkluzivní škola

Chyba

Chybová zpráva

Nepodařilo se odeslat e-mail. Pokud problém trvá, kontaktujte administrátora webu.
Na stránce došlo k neočekávané chybě. Zkuste to později.