META, o.p.s. každoročně pořádá různé akce určené pro zájemce o problematiku začleňování dětí a žáků s odlišným mateřským jazykem. Na konferencích, kulatých stolech či odborných panelech se můžete dozvědět aktuální informace z oboru, diskutovat a získat tak cenné kontakty a inspiraci pro další činnost. Seznam plánovaných akcí je průběžně aktualizován.

Dlouhodobý vzdělávací program „META Akademie“ určený budoucím lektorům naší organizace. Staňte se certifikovaným lektorem a pomáhejte pedagogům v rozvoji a posílení kompetencí v oblasti vzdělávání dětí a žáků s odlišným mateřským jazykem (OMJ) na všech školních stupních (MŠ, ZŠ, SŠ) a v různých specializacích.

Kdy: 10/2020 – 06/2021
Kde: prezenčně Praha (cca 4–5 dní po dobu trvání kurzu), v případě zájmu i Brno + distančně online
Cena: ZDARMA

Portál byl vytvořen za finanční podpory Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy ČR, Evropského fondu pro integraci státních příslušníků třetích zemí a Ministerstva vnitra ČR.