+420 773 304 464 info@meta-ops.cz

META, o.p.s. každoročně pořádá různé akce určené pro zájemce o problematiku začleňování dětí a žáků s odlišným mateřským jazykem. Na konferencích, kulatých stolech či odborných panelech se můžete dozvědět aktuální informace z oboru, diskutovat a získat tak cenné kontakty a inspiraci pro další činnost. Seznam plánovaných akcí je průběžně aktualizován.

META, o.p.s. ve spolupráci s MŠMT ČR a NPI ČR zve všechny aktéry působící na poli vzdělávání dětí a žáků s OMJ na panelovou diskuzi věnovanou tématu „Nový systém jazykové přípravy dětí a žáků s OMJ“.

Kdy: BUDE UPŘESNĚNO
Kde: ONLINE (platforma ZOOM)
Cena:

Již třetí setkání Platformy DAP se zaměří na stále více aktuální téma hodnocení dětí a žáků s OMJ.

Kdy: 15. dubna 2021 (15.00 - 18.00 hodin)
Kde: on-line prostředí platforma ZOOM (registrovaní obdrží pozvání na ZOOM do e-mailu)
Cena: zdarma

Portál byl vytvořen za finanční podpory Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy ČR, Evropského fondu pro integraci státních příslušníků třetích zemí a Ministerstva vnitra ČR.