Zdroje a inspirace

Tato sekce byla vytvořena s úmyslem umožnit rychlý přístup ke všem níže uvedeným typům informací, kontaktům a zdrojům inspirace. Na jednom místě jsou zde přehledně shromážděny a tematicky členěny rozšiřující informace, které se uvnitř portálu váží vždy ke konkrétní kapitole.

Pokud hledáte pracovní listy přímo do vyučovacích hodin běžných předmětů, najdete je v jednotlivých oblastech vzdělávání: matematika, český jazyk a literatura, člověk a jeho svět, člověk a příroda, člověk a společnost. Hledáte-li materiály na výuku češtiny jako druhého jazyka, najdete je v části Výuka ČJCJ (materiály, tipy...).

CHYBÍ VÁM TU KONTAKT NA VAŠI ORGANIZACI? NAPIŠTE NÁM!