Doplňte odpověď (všechna písmena jsou malá).

Učebnice a online odkazy

Na této stránce naleznete seznam učebnic, které je možné použít k výuce češtiny jako cizího/druhého jazyka, a odkazy na různé internetové stránky, na kterých najdete nejrůznější materiály a další informace k tomuto tématu.

Můžete si rovněž stáhnout aktualizovaný seznam pramenů a zdrojů.

O tom, jak češtinu jako cizí/druhý jazyk vyučovat, se dozvíte v kapitole Výuka ČDJ. Tam naleznete také mnoho pracovních listů s komentáři, a také mnoho příkladů výukových aktivit.

Ke stažení:

Studijní materiály:

Doplňte odpověď (všechna písmena jsou malá).

Your rating: Žádné Průměr: 3 (2 votes)