Učebnice a online odkazy

Na této stránce naleznete seznam učebnic a dalších učebních materiálů, které je možné použít k výuce češtiny jako cizího/druhého jazyka, a odkazy na různé materiály ke stažení, popř. internetové stránky, na kterých najdete další materiály a informace k tomuto tématu.

Můžete si rovněž stáhnout aktualizovaný seznam pramenů a zdrojů.

Přehled odborné literatury k tématu naleznete v kapitole Metodické materiály a odborná literatura.

O tom, jak češtinu jako cizí/druhý jazyk vyučovat, se dozvíte v kapitole Výuka ČDJ. Tam naleznete také mnoho pracovních listů s komentáři, a také mnoho příkladů výukových aktivit.

field_vote:
Vaše hodnocení: Žádné Average: 3 (2 votes)