Záznam webináře: Jak na výuku na dálku u žáků s OMJ?

Nestihli jste zhlédnout webinář o výuce na dálku u žáků s OMJ živě? Můžete si ho pustit ze záznamu zde

Žáci s OMJ Vaši podporu teď potřebují ještě víc než jindy - jste jejich hlavním průvodcem češtinou i on-line vzděláváním.

V rámci webináře jsme nabídli tipy a užitečné odkazy, které usnadní komunikaci s rodiči, se kterými nemáme společný jazyk. Věnovali jsme se také tomu, jak zůstat v pravidelném kontaktu s dětmi s OMJ, proč je to důležité, a zejména jaké výukové materiály můžeme využít. Dále jsme si také ukázali, jak srozumitelně úkoly zadávat a hodnotit.

Lektoři: Jan Heinrich (META), Magdalena Hromadová (META), Alice Kourkzi (NPI ČR)

INFO O WEBINÁŘI

publikováno: 08. 04. 2020