Webinář: První kroky při podpoře žáků s odlišným mateřským jazykem na ZŠ

Hledáte aktuální a praktické postupy, co dělat s žáky s OMJ pro jejich začlenění do školy a do výuky? Zajímá vás, jaké jsou možnosti podpory žáků s OMJ, co říká legislativa, jak zorganizovat výuku češtiny nebo jak spolupracovat s rodiči? Provedeme vás prvními kroky, kterými začít po příchodu žáka bez znalosti češtiny, co ho učit nebo jak s ním komunikovat. Nyní Vám nabízíme možnost realizace semináře z pohodlí Vašeho domova formou online prostředí.

Datum: 26. května 2020 on-line prostředí (výuka 13:00 – 14:30, 15:30 – 17:00 hodin), (pauza 14:30 – 15:30 hodin)
Místo: on-line prostředí platforma ZOOM
Lektoruje: Mgr. Michala Bernkopfová, PhD.
Rozsah: 4 vyučovací hodiny
Cena: 820,- Kč / osoba

Přihlášení a více informací zde.
Leták_První kroky při podpoře žáků s odlišným mateřským jazykem na ZŠ

publikováno: 04. 05. 2020