Tandemový workshop pro učitele a asistenty pedagoga v ZŠ již 11. prosince

Máte ve škole žáky s OMJ a chcete se inspirovat, jak je co nejlépe zapojit do distanční výuky?
Zajímá Vás, jak nastavit v této situaci efektivní spolupráci mezi učitelem a asistentem pedagoga?
A víte, jak učitele a žáky s OMJ mohou navíc podpořit dvojjazyční asistenti?

Přihlaste se na Tandemový workshop pro učitele a asistenty pedagoga v ZŠ: spolupráce při podpoře žáků s OMJ v distanční výuce, který se koná 11. prosince 2020 od 14:00 do 18:00.
Na workshopu budou představeny příklady dobré praxe přímo ze škol od zástupkyně a výchovné poradkyně ze ZŠ Týnec n. Sázavou a od dvojjazyčné asistentky pedagoga ze ZŠ prof. Švejcara v Praze.
Podrobnosti o workshopu.

publikováno: 04. 12. 2020