Workshop "Plány podpory" (PLPP, PJP, IVP)

Máte ve třídě dítě s OMJ, které kvůli jazykové bariéře nezvládá tempo výuky bez pomoci a potřebuje si naplánovat jeho individuální podporu? Potřebovali byste se zorientovat v tom, kdy použít plán pedagogické podpory, plán jazykové podpory, individuální vzdělávací plán? Ocenili byste tipy a doporučení, jak tyto plány zpracovat?

Kapacita workshopu byla naplněna. Děkujeme za Váš zájem.

Datum:
5. prosince 2019, 15:00 - 17:00
Místo:
META, o.p.s. – Žerotínova 1124/35, 130 00 Praha 3
Lektoruje:
Mgr. Michala Bernkopfová, Ph.D., PhDr. Kristýna Titěrová
Rozsah:
2 hodiny
Cena:
zdarma

Cílem workshopu je sdílet zkušenosti z tvorby plánů podpory. Účastníci získají základní přehled o tom, jaké jsou možnosti plánů podpory, a budeme diskutovat, jak takové plány nastavit.

Obsah

• Plán pedagogické podpory, plán jazykové podpory, individuální vzdělávací plán,
  • jak si stanovit cíle v plánu,
  • parametry plánu podpory.

Pro koho je workshop určen
Workshop je vhodný pro všechny pedagogy ze ZŠ zabývající se vzděláváním žáků s OMJ, je určen vedoucím pracovníkům škol, učitelům 1. a 2. stupně ZŠ, koordinátorům inkluze, asistentům pedagoga, speciálním pedagogům, metodikům prevence a výchovným poradcům v ZŠ.

Maximální počet účastníků: 12

Kontaktujte nás pro více informací

vzdelavani@meta-ops.cz

Program na podporu pedagogů při vzdělávání dětí a žáků s OMJ
Realizace projektu byla podpořena Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy v rámci Výzvy Podpora aktivit integrace cizinců na území ČR v roce 2019.