• Kurz pro dvojjazyčné asistenty pedagoga

Zajímá vás práce v mateřské nebo základní škole?
Chcete podporovat děti a žáky s odlišným mateřským jazykem?
Máte zájem získat či rozšířit své vzdělání v pedagogickém oboru?

Kurz je určen jak pro asistenty pedagoga, kteří už ve školách pracují a chtějí si doplnit specializaci pro práci s dětmi a žáky s OMJ, tak pro zájemce, kteří se teprve na práci ve školách chystají.

Datum:
23. září 2020 - 18. prosince 2020
Místo:
META, o.p.s. – Žerotínova 1124/35, 130 00 Praha 3
Rozsah:
43 vyučovacích hodin a 20 hodin praxe
Cena:
zdarma

O KURZU

Jedná se o komplexní, akreditovaný vzdělávací program, který zahrnuje 43 vyučovacích hodin kurzu a 20 hodin praxe. Absolventi získají certifikát. Nejedná se o kvalifikační kurz, ale doplňkové vzdělání - pokud máte pedagogické vzdělání (nebo např. absolvujete navíc kvalifikační kurz pro asistenty pedagoga), je absolvování tohoto programu dostačující pro práci asistenta pedagoga ve škole.

Podrobnější informace naleznete zde.

OPPPR logo

Vzdělávací program je realizován v rámci projektu Čeština na druhou! (reg. č. CZ.07.4.68/0.0/0.0/19_069/0001413), který je financován Evropskou unií v rámci Operačního programu Praha - pól růstu ČR.