Připravujeme nové semináře pro češtináře na SŠ!

Učíte češtinu na střední škole a chcete se vzdělávat v tématu podpory žáků s odlišným mateřským jazykem?
Chodí na Vaši školu žák s OMJ, který se potřebuje jazykově rozvíjet? Plánujete kurz češtiny jako druhého jazyka, ale nevíte za jaký konec to vzít?
Zajímají vás zdroje materiálů pro výuku ČDJ?
Máte na škole žáky s OMJ směřující k maturitní zkoušce z ČJL, ale obáváte se, zda náročnou zkoušku zvládnou?
Zajímá Vás, jak s takové žáky efektivně a postupně připravovat na všechny části MZ?

Připravujeme pro Vás 2 nové 8hodinové semináře:

Čekají Vás zajímavé informace, doporučení a tipy do výuky z praxe, zkoušení aktivit a materiálů, sdílení zkušeností účastníků semináře a příjemná přátelská atmosféra.

Stále váháte, zda se na seminář přihlásit?

Přečtěte si, co řekli o našem semináři Jak podpořit žáky s OMJ na SŠ, který nově vzniklým seminářům předcházel, jeho účastníci:

„Seminář byl perfektně připraven, obsahově naplněný, předčil veškerá má očekávání. Tento seminář by měli absolvovat všichni učitelé. Odcházím motivovaná a plná informací.“

„Seminář se mi moc líbil. Poprvé pracuji se studentem s OMJ a dozvěděla jsem se spoustu užitečných informací, tipů pro práci jak s OMJ, tak se třídou. Obě lektorky super – velice oceňuji, že jsou to ženy z praxe a ví, o čem mluví! Moc děkuji za všechny nápady a za informace.“

“Tak „našlapanou“ vzdělávací akci jsem už dlouho nezažila. Byla bych moc ráda, kdyby se ještě několikrát opakovala a co nejvíce středoškolských pedagogů bylo ušetřeno tápání v oblasti výuky cizinců na SŠ. Oceňuji zejména všechna stručná a konkrétní doporučení a materiály, výborně zpracované a lehce dostupné na stránkách inkluzivní školy. Přeji, ať Vám síly a nadšení vydrží ještě dlouho. Protože to prostě děláte dobře!“

publikováno: 10. 11. 2021