Seznamování - testy A1 a A2


Tyto materiály slouží jako informace o tom, co by dítě konkrétně mělo umět v daném tématu. Můžete je použít jako test i jako pracovní list.

Obsah vychází ze Soupisu dovedností. V testu nenajdete všechny dovednosti, jen ty, které lze ověřovat písemně bez pomoci učitele. Pokud potřebujete ověřit úroveň žáka ve všech kompetencích, je nutné přidat rozhovor, simulaci situace či další doplnění podle toho, co se ve Vaší výuce odehrálo a co je pro Vaši školu / třídu důležité.

Slovní zásoba v některých materiálech vychází z "kartiček" k tématům, které též najdete u jednotlivých témat v části MATERIÁLY K TÉMATŮM.

Všechny testy si zde můžete prohlédnout v pdf a stáhnout (v pdf i wordu).

Výukový materiál byl vytvořen v rámci projektu „Využití e-learningu a elektronických výukových materiálů při práci s žáky cizinci II“, který je spolufinancován z prostředků Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy ČR.

Anketa

Jak se vám článek líbil?

Zatím nehodnoceno

Logo občanského sdružení META.

Tento portál byl vytvořen společností META za finanční podpory Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy ČR, Evropského fondu pro integraci státních příslušníků třetích zemí a Ministerstva vnitra ČR.

Logo Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy ČR, Evropského fondu pro integraci státních příslušníků třetích zemí a Ministerstva vnitra ČR.