META vydala učebnici češtiny pro mládež Levou zadní

Unikátní učebnici češtiny jako druhého jazyka Levou zadní vydala společnost META ve spolupráci s grafickým studiem Breisky a s laskavou podporou Velux Foundations. Je vhodná nejen pro žáky, kteří se připravují ke studiu na střední škole, ale i pro pedagogy, kteří své žáky ke studiu připravují.

Učebnice vznikla v rámci prezenčního kurzu češtiny jako druhého jazyka pro žáky s odlišným mateřským jazykem ve věku 14 až 18 let. Obsahuje 12 lekcí, které zahrnují základní komunikační témata z běžného života. Zaměřuje se na rozvíjení všech čtyř řečových dovedností (čtení, psaní, mluvení a poslech) a částečně také na výuku českých reálií.

Podívejte se na ukázku.

Učebnici lze zakoupit za 390 Kč v METĚ.
Koupit

Srdečně zveme přátele a příznivce METY na křest Levou zadní, který se uskuteční ve středu 30. ledna 2019 od 17 hodin v Galerii Grid, Opatovická 160/18, Praha – Nové Město.
Pozvánka ke stažení

publikováno: 17. 01. 2019