+420 773 304 464 info@meta-ops.cz

Hledáme kolegu či kolegyni na pozici PR pracovníka a koordinátora kampaně

V projektu zaměřeném zejména na mládež realizujeme kampaň #JakoTy, jejímž cílem je probudit v mladých Češích zvídavost a empatii vůči jejich vrstevníkům z řad cizinců. Do našeho týmu hledáme na plný úvazek koordinačně schopného a kreativního kolegu/kolegyni, který/á bude tuto kampaň řídit a kreativně do ní vstupovat a spoluvytvářet ji. Projekt běží od 1. 10. 2019 (kampaň bude zahájena na podzim 2020).

Náplň práce:

- tvorba strategie PR,
- komunikace s realizátorem kampaně,
- tvůrčí spolupráce na kampani,
- dozor nad vznikem jednotlivých částí kampaně (spotů),
- tvorba obsahových plánů pro sociální sítě (FB, IG),
- propagace a správa sociálních sítí, práce s nástroji k oslovení cílových skupin (děti, mládež, cizinci, pedagogové, klíčoví aktéři, atd.),
- příprava akcí spojených s kampaní,
- spolupráce na editaci webu kampaně.

Požadujeme:

- kreativitu a tvůrčí schopnosti,
- výbornou znalost českého jazyka a schopnost psát poutavé texty,
- praktické zkušenosti s copywritingem,
- zkušenosti v oblasti PR a komunikace s médii,
- výborná orientace v sociálních sítích a jejich využití pro účely PR (velmi pokročilý uživatel především FB a IG),
- koncepčnost, samostatnost, spolehlivost a zodpovědnost,
- schopnost práce v týmu,
- flexibilitu při řešení problémů.

Výhodou jsou zkušenosti s tvorbou mediálních strategií, kampaní a s nenásilnou komunikací na sociálních sítích. Výhodou jsou rovněž zkušenosti z neziskového sektoru. Vítáme též kandidáty s přímou zkušeností s migrací či kulturní adaptací.

Nabízíme:

- zázemí středně velké stabilní organizace,
- zajímavou a kreativní práci v přátelském prostředí,
- prostor pro seberealizaci, profesní i osobnostní rozvoj,
- participaci na rozvoji organizace,
- mzdu v rozpětí 28 000 Kč – 32 000 Kč hrubého,
- 5 týdnů dovolené, 3 sick days/rok, 4 dny vzdělávání/rok,
- možnost flexibilní pracovní doby,
- pracovní smlouvu na 1,0 úvazek.

Nástup od 1. listopadu 2020, nicméně dle dohody lze na částečný úvazek/DPP již dříve.

V případě zájmu o nabízenou pozici nám do 30. 9. 2020 na e-mailovou adresu vajchrova@meta-ops.cz zašlete:

- strukturované CV,
- motivační dopis,
- kontaktní informace na 2 osoby, které o Vás mohou poskytnout reference.

Zaslání výše uvedených dokumentů je podmínkou pro zařazení do výběrového řízení. Výběr kandidátů bude probíhat průběžně.

publikováno: 25. 08. 2020

Logo občanského sdružení META.

Portál byl vytvořen za finanční podpory Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy ČR, Evropského fondu pro integraci státních příslušníků třetích zemí a Ministerstva vnitra ČR.