Do našeho týmu hledáme lektora/lektorku češtiny jako druhého jazyka

Hledáme lektora/lektorku češtiny jako druhého jazyka (dále ČDJ) ročního přípravného kurzu češtiny pro budoucí studenty středních škol.

Cílem přípravného kurzu je nejen výuka ČDJ, ale i jazykový rozvoj účastníků v tématech a vzdělávacích oblastech ZŠ (jde o inovativní přístup propojování obsahu a jazyka).

Náplň práce:

- výuka v kurzu (především konverzace a gramatiky) + příprava na výuku
- spolupráce na výukových a metodických materiálech
- evaluace výuky, účast na poradách týmu, rozvoj konceptu kurzu

Požadujeme:

- výbornou znalost českého jazyka (VŠ studium v oboru bohemistika výhodou)
- bohaté zkušenosti s výukou ČDJ dětí i/nebo dospělých
- zkušenosti s tvorbou vlastních výukových materiálů
- kreativitu, flexibilitu, zodpovědnost, týmovou spolupráci
- znalost angličtiny a dalšího cizího jazyka výhodou

Nabízíme:

- zajímavou, kreativní a inovativní práci
- práci na 0,5-0,7 úvazek nebo na fakturu od září 2020 minimálně do června 2021 (2 ročníky kurzu)
- prostor pro seberealizaci, přátelské prostředí

Pokud Vás nabídka zaujala a máte požadované zkušenosti, tak nám nejpozději do 14.6. 2020 na info@meta-ops.cz zašlete:
strukturované CV, motivační dopis, kontaktní informace na alespoň 1 osobu, která o Vás poskytne reference.
Zaslání výše uvedených dokumentů je podmínkou k zařazení do výběrového řízení. Výběr kandidátů bude probíhat průběžně.

publikováno: 19. 05. 2020