Do našeho týmu hledáme lektora/lektorku českého jazyka a literatury maturitního přípravného kurzu pro středoškoláky s OMJ

Hledáme lektora/lektorku českého jazyka a literatury (ČJL) pro střední školy pro výuku v odpoledním kurzu přípravy středoškoláků s odlišným mateřským jazykem k maturitní zkoušce.

Náplň práce:
- výuka v kurzu: především příprava k písemné slohové práci, ale i k didaktickému testu a ústní zkoušce
- příprava na výuku, tvorba výukových materiálů
- evaluace výuky, účast na poradách týmu, rozvoj konceptu kurzu

Požadujeme:
- praktické zkušenosti s přípravou na maturitní slohové práce (ideálně praxe v oboru učitelství ČJL na SŠ)
- znalost podoby a podmínek konání didaktického testu
- zkušenosti s tvorbou vlastních výukových materiálů
- kreativitu, flexibilitu, zodpovědnost, týmovou spolupráci
- zkušenosti s výukou češtiny jako druhého jazyka dětí i/nebo dospělých výhodou

Nabízíme:
- zajímavou, kreativní a inovativní práci
- práci na DPP v rozsahu 2 hodin týdně (tj. 90 min výuka, 30 min příprava) s hodinovou sazbou 350 Kč
- pravidelnou výuku stálé skupiny studentů od září 2020 minimálně do května 2021, výhledově možnost rozšíření spolupráce
- zázemí a učebny v prostorách společnosti META na Žižkově (Praha 3)
- prostor pro seberealizaci, přátelské prostředí

Pokud Vás nabídka zaujala a máte požadované zkušenosti, tak nám nejpozději do 17. 8. 2020 na cjkurzy@meta-ops.cz zašlete:
strukturované CV, do textu e-mailu krátký motivační dopis.

Zaslání výše uvedených dokumentů je podmínkou k zařazení do výběrového řízení. Výběr kandidátů bude probíhat průběžně.

publikováno: 29. 07. 2020