Zajímá vás jak učit o migraci? Hledáte materiály? Přijďte se inspirovat!

Zveme Vás na veřejnou prezentaci výukových a metodických materiálů pro pedagogy Hello Czech Republic - Doma v nové zemi (metodická příručka, komiks, film), která proběhne 22. listopadu 2016, 13:00 - 16:00 v prostorech Střediska služeb školám, Hybešova 15, Brno.

Materiály se věnují zejména tématům migrace, identity, předsudků apod. a jsou určeny především pedagogům 2. stupně ZŠ a SŠ, studentům pedagogických fakult a škol a pedagogů neformálního vzdělávání. Zajímavé však mohou být i pro zájemce z řad odborné veřejnosti. Následně proběhne workshop s praktickou ukázkou aktivit pro žáky.

Hosty budou zástupkyně Úřadu vysokého komisaře OSN pro uprchlíky.

Prosíme, o potvrzení Vaší účasti na prochazkova@meta-ops.cz. Více informací naleznete v přiložené pozvánce.

publikováno: 09. 11. 2016