Školení Interkulturní vzdělávání na SOŠ

Přihlaste se na školení pedagogů!

Pondělí 17. října od 9.30 hodin.

Knihovna Informačního centra OSN, nám. Kinských 6, Praha 5.

Školení Interkulturní vzdělávání na SOŠ – Metodika projektu Stereotýpek v nás je určeno všem zájemcům z řad pedagogických pracovníků středních odborných škol v Středočeském, Královéhradeckém, Jihočeském, Karlovarském a Plzeňském kraji.

Cílem školení je nabídnout pedagogickým pracovníkům hlubší vhled do vybraných témat interkulturního vzdělávání (a multikulturní výchovy) a jejich reflexi, zejména s ohledem na roli učitele v interkulturním vzdělávání, a seznámit je s metodikou vzdělávacího programu projektu Stereotýpek v nás, která byla nově vytvořena přímo pro žáky SOŠ.

Více informací na http://stereotypek.mkc.cz/kalendar-akci/10-pihlaste-se-na-kolen-pedagog.html

publikováno: 30. 09. 2011