Naše metodika pro MŠ získala Jazykovou cenu Label 2016!

Závěrečnou konferencí Kreativně k jazykové výuce vyvrcholil v Praze již 15. ročník Evropské jazykové ceny Label. Evropská jazyková cena Label je součástí celoevropského programu Erasmus+. Každý ročník připravuje ve spolupráci s MŠMT Dům zahraniční spolupráce.

V roce 2016 byly oceňovány projekty zaměřené na jazykové vzdělávání sociálně znevýhodněných osob, problematiku vícejazyčných tříd, podporu neformálního vzdělávání v oblasti cizích jazyků a podporu jazykového vzdělávání v předškolním a raném školním věku. Odborná porota složená ze zástupců MŠMT, jazykových institutů a DZS letos vybírala z 39 přihlášených projektů.
Více informací najdete na http://www.msmt.cz/ministerstvo/novinar/evropskou-jazykovou-cenu-label-2016-ziskalo-sedm-ceskych.
Oceněnou metodiku najdete na ke stažení na webu METY.

publikováno: 23. 06. 2016