Jak se na českou školu dívají rodiče z ciziny?

Co si myslí cizinci o české škole I.: Nancy nechápe, proč musí být všechny děti nejlepší?

Přečtěte si zajímavý článek nebo se podívejte na video o pohledu Nancy na přístup české školy k dětem s odlišným mateřským jazykem na EDUin.cz.

Logo Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy ČR, Evropského fondu pro integraci státních příslušníků třetích zemí a Ministerstva vnitra ČR.

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /mnt/data/accounts/p/pavelovesny/data/www/inkluzivniskolanew/includes/common.inc:2780) in /mnt/data/accounts/p/pavelovesny/data/www/inkluzivniskolanew/includes/bootstrap.inc on line 1486

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /mnt/data/accounts/p/pavelovesny/data/www/inkluzivniskolanew/includes/common.inc:2780) in /mnt/data/accounts/p/pavelovesny/data/www/inkluzivniskolanew/includes/bootstrap.inc on line 1490
Chyba | Inkluzivní škola

Chyba

Na stránce došlo k neočekávané chybě. Zkuste to později.