Aktuální nabídka seminářů pro pedagogy ZŠ (celá ČR)

Pro zájemce z celé ČR jsou otevřené semináře realizovány na základě poptávky jednotlivých seminářů. K registraci zájmu o seminář/e použijte následující formulář, na jehož základě vás budeme kontaktovat s aktuální nabídkou.

Kromě otevřených seminářů lze semináře realizovat na objednávku přímo ve vaší škole pro celý pedagogický sbor, jeho část či skupinu pedagogických pracovníků z různých škol apod.

Semináře jsou realizovány v rámci projektu Program na podporu pedagogických pracovníků při práci s žáky cizinci a jsou nabízeny zdarma.

Pro více informací se obracejte na Mgr. Kristýnu Slavatovou na vzdelavani@meta-ops.cz, tel. 773 609 395.

SEMINÁŘE PRO PEDAGOGY ZŠ

8 hodinové semináře