Učebnice a online odkazy

Na této stránce naleznete seznam učebnic a dalších učebních materiálů, které je možné použít k výuce češtiny jako cizího/druhého jazyka, a odkazy na různé materiály ke stažení, popř. internetové stránky, na kterých najdete další materiály a informace k tomuto tématu.

Učebnice a učební materiály

Užitečné online odkazy

Můžete si rovněž stáhnout aktualizovaný seznam pramenů a zdrojů.

Dobrá praxe

Anketa

Jak se vám článek líbil?

Vaše hodnocení: Žádné Average: 2 (4 votes)

Logo občanského sdružení META.

Tento portál byl vytvořen společností META za finanční podpory Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy ČR, Evropského fondu pro integraci státních příslušníků třetích zemí a Ministerstva vnitra ČR.

Logo Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy ČR, Evropského fondu pro integraci státních příslušníků třetích zemí a Ministerstva vnitra ČR.

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /mnt/data/accounts/m/metaops/data/www/inkluzivniskola.cz/includes/common.inc:2780) in /mnt/data/accounts/m/metaops/data/www/inkluzivniskola.cz/includes/bootstrap.inc on line 1486

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /mnt/data/accounts/m/metaops/data/www/inkluzivniskola.cz/includes/common.inc:2780) in /mnt/data/accounts/m/metaops/data/www/inkluzivniskola.cz/includes/bootstrap.inc on line 1490
Chyba | Inkluzivní škola

Chyba

Chybová zpráva

Nepodařilo se odeslat e-mail. Pokud problém trvá, kontaktujte administrátora webu.
Na stránce došlo k neočekávané chybě. Zkuste to později.