Blíží se konec výzvy č. 54 na podporu žáků s OMJ v Praze

V rámci Výzvy č. 54 - Začleňování a podpora žáků s odlišným mateřským jazykem II, kterou v prosinci 2019 vyhlásilo hl. m. Praha, mohou školy žádat o finanční prostředky na intenzivní kurzy češtiny, dvojjazyčné školní asistenty, interkulturní pracovníky/ komunitní tlumočníky, doučování žáků s OMJ, vzdělávání pedagogických pracovníků, projektovou výuku a další aktivity. Žádosti je možné podávat už jen do 26.6.2020. Je to jedinečná příležitost pro pražské školy získat finanční prostředky pro skutečně intenzivní výuku češtiny jako druhého jazyka a pro další potřebnou podporu žáků s OMJ, tak ji nezmeškejte!

publikováno: 12. 05. 2020

Portál byl vytvořen za finanční podpory Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy ČR, Evropského fondu pro integraci státních příslušníků třetích zemí a Ministerstva vnitra ČR.