Informace pro rodiče - jazykové verze

Zde naleznete různé jazykové verze informací o české škole pro rodiče žáků cizinců. Pokud vás napadnou další oblasti informací, které by se rodiče žáků cizinců měli pro úspěšnou spolupráci se školou dozvědět, napište nám.

Na myšlenku vytvořit takovéto dopisy pro rodiče v jazycích původu nás přivedly podobné stránky z Velké Británie www.primaryresources.co.uk/letters/index.htm, kde naleznete takovéto dopisy i v různých jiných jazykových verzích. Výhodou je, že jsou i v ČJ.

Ukrajinština

Čínština

Ruština

Vietnamština