Informace pro rodiče

Nechali jsme přeložit základní informace o předškolním vzdělávání do jazyků nejčastějších skupin migrantů do ČR. Ty jsou zde k dispozici formou odkazů. V části informace pro rodiče- jazykové verze najdete i některé další vhodné překlady týkající se obecněji situací spojených se vzděláváním (například o výletech, škole v přírodě, výskytu dětských nemocí nebo vší ve škole atd.). Další přeložené texty pro rodiče naleznete také na stránkách NIDV.

1. angličtina
  2. čínština
  3. francozština
  4. mongolština
  5. ruština
  6. španělština
  7. ukrajinština
  8. vietnamština
  9. arabština
    10.korejština

Logo Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy ČR, Evropského fondu pro integraci státních příslušníků třetích zemí a Ministerstva vnitra ČR.