Profily jednotlivých zemí původu

Zde jsou shromážděny informace o státech, jejichž občané mají v České republice nejpočetnější zastoupení. Každý ze států má v příloze soubor ve formátu PDF.

Profily obsahují informace o rozloze, geografii, obyvatelstvu, náboženství, politické situaci, jazyce, sociokulturním zázemí, a další informace použitelné pro vytvoření základní představy o zemích, ze kterých žáci cizinci pochází.

Momentálně zde jsou k dispozici profily devíti států. Profily dalších států se připravují a budou průběžně přidávány.

Zároveň máte na pravé liště možnost stáhnou i další studijní materiály k tématu.

Profily jednotlivých států vznikly v rámci projektu Poradenské a informační centrum pro vzdělávání mladých migrantů podpořeného v 1. výzvě Operačního programu Praha Adaptabilita.

Investujeme do Vaší budoucnost
"Praha & EU: Investujeme do Vaší budoucnosti"

Země Soubor
Inkluzivní škola Vietnam Vietnam.pdf