Intro or Foreigners in the Czech Republic

Základní informace o státech, ze kterých k nám cizinci nejčastěji přichází, jejich vzdělávacích systémech, pobytových statusech na území ČR, kultuře aj. (tato sekce je intenzivně doplňována o nové položky)

více...

A Foreigner in Czech School

Přijetí do školy, zařazení do ročníku, tvorba individuálních plánů, projekty k integraci cizinců, organizace kurzů češtiny pro cizince, dobrá praxe.

více...

Foreigner in a common class or Education

Cizinci v perspektivě multikulturní výchovy, práce s kulturně a jazykově heterogenním kolektivem, principy inkluzivního vzdělávání, studijní materiály.

více...

Czech – language and communication

Principy výuky češtiny jako cizího jazyka, příklady výkladu, učebnice, odborná literatura, základy komunikace s člověkem neovládajícím český jazyk, pracovní listy (připravujeme)…

více...

Sources and inspiration

Co by Vás mohlo zajímat. Informační zdroje, příklady zkušeností z praxe. Podpůrné dokumenty.

více...

Tento portál byl vytvořen společností META za finanční podpory Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy ČR, Evropského fondu pro integraci státních příslušníků třetích zemí a Ministerstva vnitra ČR.

Logo občanského sdružení META, Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy ČR, Evropského fondu pro integraci státních příslušníků třetích zemí a Ministerstva vnitra ČR.

Licence Creative Commons
Uvedená práce (dílo) podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte komerčně 3.0 Česká republika