Workshop Spolupráce učitele a asistenta pedagoga při vzdělávání dětí a žáků s OMJ

Dovolujeme si Vás pozvat na workshop Spolupráce učitele a asistenta pedagoga při vzdělávání dětí a žáků s odlišným mateřským jazykem (OMJ), který je určen pro tandemy učitel – asistent pedagoga z pražských mateřských a základních škol.

Workshop se koná 27. 11. 2017, 13:30 - 16:30 na Nové radnici (Mariánské nám. 2, 110 00 Praha 1), místnost č. 349, 3. patro.

Workshop se koná v rámci naplňování akčního plánu Koncepce hl. m. Prahy pro oblast integrace cizinců. Je určen pouze pražským účastníkům a je zdarma.

Vzhledem k omezené kapacitě (počet účastníků je omezen na maximálně 24) prosíme o včasnou registraci.

V případě zájmu se registrujte ZDE.

Pozvánku ke stažení naleznete níže:

publikováno: 02. 11. 2017