Veřejná debata na Plechárně: „Umí (se) školy zapojit?“

31. Říjen 2017

Program migrace společnosti Člověk v tísni pořádá ve středu 22.11.2017 od 18.00 v komunitním centru Plechárna Černý Most veřejnou debatu na téma: „Umí (se) školy zapojit?“.

Debata se bude věnovat otázkám zapojování nově příchozích dětí s odlišným mateřským jazykem do školní docházky na školách Prahy 14, ale také tomu, jak školy v tomto ohledu pracují s českými dětmi a samozřejmě i soužití na Praze 14 obecně.

Další informace naleznete v pozvánce níže.