Nové výukové materiály na webu!

Nově můžete na webu www.inkluzivniskola.cz najít mnoho nových výukových materiálů. Celkem jsme během roku 2017 vytvořili 96 nových materiálů a upravili 60 stávajících, které již na webu visely.

Tyto nově vzniklé materiály se vztahují k různým vzdělávacím oblastem, najdete zde pracovní listy do matematiky, přírodopisu, zeměpisu, dějepisu nebo ČDJ. Nové materiály najdete také v sekci český jazyk a literatura pro střední školy.

Zcela nově vznikly na webu také vzdělávací oblasti fyzika, chemie a výchova k občanství. Úplnou novinkou jsou pak také pracovní listy pro nečtenáře, vytvořené pro děti předškolního věku.

I v roce 2018 budeme nadále vytvářet nové výukové materiály do různých předmětů.

Zajímá Vás nějaké téma, které nemáme zpracované? Máte osvědčený materiál, který se hodí pro práci s žáky s OMJ, a chcete ho sdílet s ostatními pedagogy? Napište nám na info@meta-ops.cz.

Výukové materiály byly vytvořeny a upraveny v rámci projektu „Využití e-learningu a elektronických výukových materiálů při práci s žáky cizinci“, který je spolufinancován z prostředků Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy ČR.

publikováno: 23. 02. 2018