MŠMT vydalo metodické doporučení k přijímačkám pro uchazeče s SVP

5. Leden 2018

Jak má škola či poradenské zařízení postupovat v případě uzpůsobení podmínek jednotné přijímací zkoušky u žáků s SVP? Co může poradna doporučit za uzpůsobení? Má nárok na uzpůsobení přijímaček také žák s přiznaným PO 1. stupně?

Dozvíte se v metodickém doporučení MŠMT pro zajištění podmínek konání jednotné přijímací zkoušky uchazečů se speciálními vzdělávacími potřebami.

Potřebujete další informace k přijímačkám pro žáky s OMJ? Podívejte se také na článek: Přijímací řízení na SŠ.

Logo Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy ČR, Evropského fondu pro integraci státních příslušníků třetích zemí a Ministerstva vnitra ČR.