VOLNÁ MÍSTA na semináři pro pedagogy ZŠ: Metody ve výuce s žáky s OMJ 19.10 a 2.11.

5. Říjen 2017

Máme ještě několik volných míst na seminář Metody ve výuce s žáky s odlišným mateřským jazykem.

​V případě zájmu se registrujte ZDE.

Metody ve výuce s žáky s odlišným mateřským jazykem anotace

ROZSAH: 8 vyuč. hodin (rozděleno do dvou částí)

KDY: 19. října 2017 (1. část), 2. listopadu 2017 (2. část), vždy 13:00 - 16:15

KDE: Americké centrum, Tržiště 366/13, 118 00 Praha 1 - Malá Strana

LEKTORKY: Mgr. Tereza Vágnerová, MgA. Hana Mlynářová, Mgr. Karin Srbová

CENA: Seminář je pro účastníky zdarma.

Seminář se koná v rámci projektu Češtinou k inkluzi, který je podpořen Operačním programem Praha - Pól růstu ČR a je určen pouze účastníkům z Prahy.

Pro více informací se obracejte na Kristýnu Slavatovou na vzdelavani@meta-ops.cz