Hry, aktivity a pomůcky

V této kapitole jsou soustředěny aktivity, které lze použít, když se cizinec začíná učit česky nebo když si češtinu opakuje.

Najdete je v dalších záložkách vlevo nebo vpravo v záložkách Ke stažení a Zajímavé odkazy.

Zde na portálu jsou k dipozici ještě další aktivity, přiložené ovšem k jednotlivým tématům. To vše je ke stažení v kapitole Plány kurzů a témata.

Soubor aktivit, které zde uvádíme, není uzavřený, budeme ho v budoucnu doplňovat, proto nepřestávejte tuto stránku sledovat. Může přibýt něco, co se Vám bude hodit.

Pokud máte nebo budete mít zajímavou aktivitu, která se vám osvědčila a mohla by se hodit i ostatním, ozvěte se nám na info@meta-ops.cz. Rádi vaši aktivitu zařadíme.

Pokud máte nebo budete mít naopak nějaký požadavek, nápad či tip, jaký další typ aktivity bychom sem mohli přidat, ozvěte se nám na info@meta-ops.cz.

field_vote:
Vaše hodnocení: Žádné Average: 3.2 (6 votes)