Aktivity ke stažení z internetu

Na různých internetových serverech můžete najít obrázky, aktivity a jazykové hry - viz Učebnice a online odkazy, doporučujeme také např. následující odkazy:

Popis 22 aktivit, které můžete ve výce použít, najdete v sekci Jazykové hry a aktivity na www. czechstepbystep.cz.

Sadu obrázků ke stažení a popis 16 aktivit, jak s nimi pracovat, najdete na www.rvp.cz- pozor: článek má 2 části.

Ukázky práce se slovní zásobou najdete na cestinaprocizince.wbs.cz.

Na cestinaprocizince.wbs.cz najdete také aktivity ke stažení.

Publikace k výuce češtiny a další zajímavé materiály najdete také na www.deticizincu.cz.

Logo Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy ČR, Evropského fondu pro integraci státních příslušníků třetích zemí a Ministerstva vnitra ČR.