E-learning na výuku ČDJ

E-learning na výuku ČDJ vznikl v projektu Program na podporu pedagogických pracovníků při práci s žáky cizinci VI. Projekt byl spolufinancován z prostředků Evropského fondu pro integraci státních příslušníků třetích zemí a z prostředků MŠMT.

E-learning je stále ve vývoji. Cílem je, aby do něj postupně přibývaly lekce z témat vymezených vzdělávacím obsahem ČDJ, který vznikl ve stejném projektu jako tento výukový nástroj. Pilotní verzi e-learningu naleznete na http://www.cestina2.cz/.
Za připomínky budeme rádi, posílejte je na info@meta-ops.cz.
Děkujeme!
Tým META, o.p.s.

field_vote:
Vaše hodnocení: Žádné Average: 3 (2 votes)